Desert King 2 v1.4.3 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Desert King 2 v1.4.3 PARA HİLELİ APK, drift yapma ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Shanab Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz şehirlerde drift yapmak ve rakiplerinizden daha yüksek puanlara ulaşmaktır. Desert King 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı satın alabilir, geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, geniş şehir ortamları, farklı arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Desert King 2 v1.4.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Desert King 2 Play Store’da 1.500’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Desert King 2 v1.4.3 MOD APK İNDİR – 222MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Desert King 2 v1.4.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Desert King 2 1.4.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.