Reportar esta app

Açıklama

Dig Out v2.32.0 PARA HİLELİ APK, madencilik ve mini macera oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını ZiMAD stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölgede kazı yapmak, derinlere inmek ve değerli madenleri toplamaktır. Dig Out Zindan oyunları içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, alışveriş hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel kazmalara ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Farklı karakterler, keşfetmeniz gereken bölgeler, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Dig Out v2.32.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup yeni etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dig Out Gold Digger Adventure Play Store’da 115.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

Dig Out v2.32.0 MOD APK İNDİR – 145MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Dig Out v2.32.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dig Out v2.32.0 para hile apk : oyun içinde gerçek parayla altın satın alma bölümünde fiyat butonlarına basmanız yeterlidir, altınlar eklenecektir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Dig Out v2.32.0 alışveriş hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alma bölümündeki ürünlerin fiyat butonlarına basmanız yeterlidir, karakterinize eklenecektir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.