Dont Starve Pocket Edition v1.19.5 MOD APK – Karakterler Açık

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Dont Starve Pocket Edition v1.19.5 Karakterler Açık APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Klei Entertainment Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız tehlikeli dünyada yaşam alanınızı inşa etmek, düşmanlarınızla savaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Don’t Starve Pocket Edition içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı oyunun keyfini çıkmıyordu bu yüzden MOD APK yani tüm karakterler kullanıma açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Keşfetmeniz gereken bölgeler, farklı ekipmanlar, canavarlar – hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Dont Starve Pocket Edition v1.19.5 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dont Starve Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir 40.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dont Starve Pocket Edition v1.19.5 MOD APK İNDİR – 470MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Don’t Starve Pocket Edition v1.19.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Don’t Starve Pocket Edition 1.19.5 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.