Doors Paradox v1.08 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Doors Paradox v1.08 KİLİTLER AÇIK APK, bulmaca ve kafa yoran oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Snapbreak firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız karşınızdaki kilitli kapılarda karmaşık sistemleri çözmek ve bir sonraki aşamaya geçmektir. Doors Paradox içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Garip oyun evreni, takip etmeniz gereken ipuçları, mekanizmalar ve dahası sizleri bekliyor. Doors Paradox v1.08 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Doors Paradox Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Doors Paradox v1.08 MOD APK İNDİR – 170MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Doors Paradox v1.08 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Doors Paradox 1.08 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.