Doors&Rooms Apk Sınırsız Para Mod 1.2.0 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Doors&Rooms Apk Sınırsız Para Mod 1.2.0 İndir

Bazen bir oyunun Google Play’deki giriş sayfasında gördüklerinize güvenmezsiniz. Birkaç gün önce oynayacak bir bulmaca oyunu arıyordum ve yanlışlıkla beni Doors&Rooms Apk adıyla tanıştırdı. Oynamak için indirmeden önce ben de merak ediyordum. Oynanışla ilgili klipler sayesinde, oynaması oldukça kolay görünüyordu, resim güzel görünüyordu, bu yüzden indirmeye karar verdim.

Ama biliyor musun, hayal ettiğinden çok daha zor. Girişte gördüğünüz kadar basit ve huzurlu değil aslında oyun bulmacalarını çözüp sona gelebilmek için çok şey yapmanız gerekecek.

Doors&Rooms: Escape King Nedir?

Doors&Rooms: Escape King, diğer birçok mobil oyun gibi birkaç korku unsuru içeren bir bulmaca oyunudur. Buradaki tek fark “sahteliği”dir. Sahneler hiçbir ölüm unsuru olmadan, atlama korkusu olmadan, korkutucu karanlık noktalar olmadan, arkada kovalayan ayak sesleri olmadan oldukça huzurlu görünüyor. Ancak oyuncuları korkutan şey bu şüpheli sakinliktir.

Adından da anlaşılacağı gibi, göreviniz bir dizi kapalı odadan kaçan Kaçış Kralı olmak. Cam kasayı kır, anahtarı al, sistemi çevir, gizli numarayı bul, diğer kapıyı aç ve seni tutan odadan kaç. Tüm görevler bundan ibaret.

Doors&Rooms Apk mantık ve bağlantıya büyük önem vermektedir. Yani, bunlar açıkçası bu oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken iki faktör. Cevaplar, önceki verilere beklenmedik bir yakınlıkla net bir şekilde bağlanıyor ve sizi çok şaşırtıyor. Bir parça A cevabınız var, A’yı B yapmak için kullanın, sonra B’ye sahipken, A’ya geri dönün, sonra C’ye ulaşırsınız, bu tür şeyler. Ve evet, bu çok zor.

İlk başta 1-2 seviye geçtim. Gerçekten heyecanlıydım çünkü kolaymış gibi görünüyordu. Ama üçüncü ve dördüncü odaya geldiğimde terlemeye başladım. Ondan sonra ağlamaya başladım. Belki de kazanmaya hevesli olduğum ve bu oyunu küçümsediğim için bu oyuna yenildim. Daha yavaş başlasaydım, daha dikkatli düşünseydim ve ayrıntılara daha yakından baksaydım, bu kadar kolay yenilmezdim.

Birkaç kez inip çıktıktan sonra uyandım ve Doors&Rooms : Escape King’i daha dikkatli ve kontrollü oynamaya başladım. Bulmacanın ne kadar süreceği umurumda değildi, sadece ayrıntılı mantığa odaklandım ve dikkatlice kapıyı açmanın bir yolunu buldum. Doors&Rooms : Escape King de düşüncenizi değiştiren oyunlardan biri. Oyunu oynamak, yeteneğinizi onaylamak değil, deneyimlemek, kendinizi eğitmektir. Bu nedenle, bunun gibi bulmaca oyunları gerçekten değerlidir.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.