Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Dr Driving 2 v1.52 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Dr Driving 2 v1.52 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Dr Driving 2 v1.52 PARA HİLELİ APK, park etme ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SUD Inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde aracınızla sürüş yapmak ve sizden istenilen noktalara ulaşmaktır. Driving 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, elmas hileli, tüm araçların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca aşama, uğraştıran görevler, farklı araç modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Dr Driving 2 v1.52 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya direksiyon mantığıyla sağlanmaktadır. Dr. Driving 2 Play Store’da 730.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dr Driving 2 v1.52 MOD APK İNDİR – 23MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Dr. Driving 2 v1.52 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dr Driving 2 1.52 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dr. Driving 2 1.52 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir 8000’dir. (daha fazla olmuyor üzgünüm)

Dr. Driving 2 1.52 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.