Dr Driving v1.69 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Dr Driving v1.69 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve park etme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını SUD Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçla bulunduğunuz yollarda sürüş yapmak ve istenilen yerlere park etmektir. Dr. Driving içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araçları kullanabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, dar park alanları, uğraştıran görevler ve dahası sizleri bekliyor. Dr Driving v1.69 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dr Driving Play Store’da 6.270.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dr. Driving v1.69 MOD APK İNDİR – 13MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Dr. Driving v1.69 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dr. Driving 1.69 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dr. Driving 1.69 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.