Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Drift Max City v2.95 MOD APK – PARA HİLELİ

Drift Max City v2.95 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Drift Max City v2.95 PARA HİLELİ APK, drift yapma ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tiramisu firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollarda aracınızla drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Drift Max City içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı satın alabilir, rahatça özelleştirebilirsiniz. Zorlu yollar, ulaşmanız gereken puanlar, farklı araç modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Drift Max City v2.95 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Drift Max City Play Store’da 120.000’dan fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Drift Max City v2.95 MOD APK İNDİR – 98MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Drift Max City v2.95 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Max City 2.95 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.