Drone Shadow Strike 3 v1.25.111 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Drone Shadow Strike 3 v1.25.111 PARA HİLELİ APK, askeri savaş ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tilting Point stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde silahlı insansız hava aracı ile düşman hedeflerini imha etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Drone Shadow Strike 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araçları, silahları satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı siha modelleri, zor görevler, yok edici güçte mühimmatlar ve dahası sizleri bekliyor. Drone Shadow Strike 3 v1.25.111 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Drone Shadow Strike 3 Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Drone Shadow Strike 3 v1.25.111 MOD APK İNDİR – 323MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Drone Shadow Strike 3 v1.25.111 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drone Shadow Strike 3 1.25.111 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Drone Shadow Strike 3 1.25.111 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.