Reportar esta app

Açıklama

Dungeon Village 2 v1.3.1 PARA HİLELİ APK, yönetim, köy inşa etme ve mini RPG oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kairosoft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz köyü başarılı bir şekilde yönetmek, inşaatlar yapmak ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. Dungeon Village 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaat ve geliştirme işlerini rahatça yapabilirsiniz. Canavarlar, farklı yeteneklere sahip kahramanlar, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Dungeon Village 2 v1.3.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dungeon Village 2 Play Store’da 75.00TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda paranız harcadıkça artar.

[HİLELİ] Dungeon Village 2 v1.3.1 MOD APK İNDİR – 37MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Dungeon Village 2 v1.3.1 FULL APK İNDİR – 37MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Dungeon Village 2 v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dungeon Village 2 1.3.1 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.