Earn to Die 2 v1.4.39 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Earn to Die 2 v1.4.39 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele ve zorlu yollarda araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Not Doppler firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde benzinliklere ulaşmak için aracınızla ilerlemek ve zombileri ezmektir. Earn to Die 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, arabalarınızı rahatça geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Farklı araç modelleri, uzun yollar, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Earn to Die 2 v1.4.39 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Earn to Die 2 Play Store’da 1.850.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunda istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, fiyatlar “0” sıfırdır.

Earn to Die 2 v1.4.39 MOD APK İNDİR – 74MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Earn to Die 2 v1.4.39 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Earn to Die 2 1.4.39 para hile apk : oyun içindeki geliştirmelerin fiyatı “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.