eFootball PES 2021 Apk Sınırsız Para Mod 5.7.0 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

eFootball PES 2021 Apk Sınırsız Para Mod 5.7.0 İndi

Sadece bir hafta sonra, 2018 Dünya Kupası resmen Rusya’da başlıyor, dört yıl sonra taraftarlar bir kez daha dünyanın en büyük futbol festivalinin tadını çıkarıyor. Dünya Kupası atmosferine girmek için bilgisayarda veya telefonda  eFootball PES 2021 Apk futbol oynamanın tam zamanı.

PES (Konami) ve FIFA (EA SPORTS), son yirmi yılda futbol oyunları dünyasının en büyük iki markasıdır. Kesintisiz rekabet sayesinde bu iki ürün giderek gelişiyor ve futbol oyunları olmayı hak ediyor. PC oyun pazarındaki mutlak başarının ardından oyun yavaş yavaş mobil oyun pazarına da girdi. “PES’in doğrudan rakibi” olan Dream League Soccer ve FIFA Football: FIFA World Cup ™ deneyimini yaşayabilirsiniz, ancak bundan önce eFootball PES 2021’i incelemek için ana konuya geri dönün.

eFootball PES 2021 Apk oyununda sadece futbol maçlarından keyif almakla kalmayacak, aynı zamanda yetenekli bir menajer olma deneyimine de sahip olacaksınız. Ekonomi, inşaat, transfer, iletişim gibi tüm profesyonel konu ve konulardan sorumlu bir ekipten sorumlu olacaksınız.

Oyun, bu yılki Dünya Kupası Finallerine denk gelen futbol kulüpleri ve milli takımlarla dolu. Manchester United hayranısınız ve Paul Pogba, David De Gea veya Lukaku gibi en iyi yıldızlara sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu önemli değil. Hatta istediğiniz oyuncuyu alıp Düşler Tiyatrosu’na götürebilirsiniz. Üstelik dünyanın dört bir yanındaki milli takımlarla heyecanlı futbol atmosferini yaşayacak ve soluyacaksınız. Dünya Kupası her oyuncunun hayalidir, en iyi oyuncuları kullanın ve zaferi fethedin.

Yerel Maçlar ve Yerel Ligler gibi başka turnuvalar da var. Arkadaşlarınızla aranızda bir lig oluşturmanıza olanak tanır. En sevdiğiniz futbol takımıyla arkadaşlarınızı yenmekten daha ilginç ne olabilir?

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.