Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Empire Defender TD Premium v2.3.17 MOD APK

Empire Defender TD Premium v2.3.17 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Empire Defender TD Premium v2.3.17 PARA HİLELİ APK, strateji ve savunma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ZITGA firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde savunma kulelerini ve kahramanlarınızı kullanarak düşman akınlarını durdurmak ve kalenizi savunmaktır. Empire Defender TD Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterlerinizi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Onlarca aşama, bitmek bilmeyen canavar akınları, farklı yeteneklerde kuleler – karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Empire Defender TD Premium v2.3.17 sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Empire Defender TD Premium Play Store’da 12.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Empire Defender TD Premium v2.3.17 MOD APK İNDİR – 133MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Empire Defender TD Premium v2.3.17 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Empire Defender TD Premium 2.3.17 kristal hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kristal miktarına bakmanız yeterlidir..

Empire Defender TD Premium 2.3.17 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir..

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.