Reportar esta app

Açıklama

European War 7 Medieval v1.1.0 PARA HİLELİ APK, ordu yönetim, savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını EasyTech stüdyosunun üstlendiğin Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz devleti – askeri gücü başarılı bir şekilde yönetmek, harita üstünde işgaller yapmak ve sınırlarınızı genişletmektir. European War 7 Medieval içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ordunuzu güçlendirebilirsiniz. Uzun süren savaşlar, gerçek dönemlere ait haritalar, dünyaca ünlü generaller ve dahası sizleri bekliyor. European War 7 Medieval v1.1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Grafikleri 2D- 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. European War 7 Medieval Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler


European War 7 Medieval v1.1.0 MOD APK İNDİR – 143MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

European War 7 Medieval v1.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

European War 7 Medieval 1.1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

European War 7 Medieval 1.1.0 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.