Evoland 2 v2.1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Evoland 2 v2.1.0 FULL APK, macera, RPG ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz epik dünyada karakterinizle ilerlemek, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınıza karşı galip gelmektir. Farklı ekipmanlar, özel yetenekleriniz, keşfetmeniz gereken topraklar ve dahası sizleri bekliyor. Evoland 2 v2.1.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Oyuna ilk giriş yaptığınızda grafiklerin tamamen piksel oluştuğunu düşünmeyin, oyunda ilerleyip görevleri tamamladıkça görüntü kalitesi artacaktır. Evoland 2 Play Store’da 44.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Evoland 2 v2.1.0 FULL APK İNDİR – 490MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Evoland 2 v2.1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.