ExoMiner Idle Miner Adventure v1.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

ExoMiner Idle Miner Adventure v1.0.1 PARA HİLELİ APK, işletme ve ticaret üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Eldring firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz gezegende maden tesisleri kurmak, çalıştırmak ve para kazanmaktır. ExoMiner Idle Miner Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm inşaat ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz. İnşa edilmesi gereken madenler, robotlarınız, görevler ve dahası sizleri bekliyor. ExoMiner Idle Miner Adventure v1.0.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ExoMiner Idle Miner Adventure Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para ve elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

ExoMiner v1.0.1 MOD APK İNDİR – 50MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

ExoMiner Idle Miner Adventure v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ExoMiner Idle Miner Adventure 1.0.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

ExoMiner 1.0.1 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.