Extreme Landings Pro v3.7.8 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Extreme Landings Pro v3.7.8 FULL APK, simülasyon ve uçak kontrol oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RORTOS firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçakla bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenler doğrultusunda uçuşları başarılı bir şekilde tamamlamaktır. Extreme Landings içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede tüm uçakları simüle edebilir, istediğiniz bölümlerde, görevlerde uçuş yapabilirsiniz. Dünyanın farklı bölgeleri, gerçek marka – modellerde uçaklar, uzun süren uçuşlar ve dahası sizleri bekliyor. Extreme Landings Pro v3.7.8 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Extreme Landings Pro Play Store’da 329.99TL’dir, 9.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Extreme Landings Pro v3.7.8 FULL APK İNDİR – 488MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Extreme Landings Pro v3.7.8 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.