Fallout Shelter v1.14.15 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Fallout Shelter v1.14.15 PARA HİLELİ APK, strateji, yönetim ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bethesda Softworks stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz yeraltı tesisinde yaşam alanınızı inşa etmek, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınıza karşı savaşmaktır. Fallout Shelter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız enerji hileli, sınırsız para hileli, sınırsız envanter hileli, sınırsız su hileli, sınırsız yiyecek hileli, sınırsız caps hileli, sınırsız lunchbox hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp, hızlıca seviye atlayabilirsiniz. Farklı ekipmanlar, yapılması gereken inşaatlar, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Fallout Shelter v1.14.15 sürümünde yeni etkinlikler – görevler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fallout Shelter Play Store’da 3.520.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Fallout Shelter v1.14.15 MOD APK İNDİR – 23MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Fallout Shelter v1.14.15 OBB DATA İNDİR – 201MB

YEDEK OBB DATA

KURULUMU

Fallout Shelter v1.14.15 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bethsoft.falloutshelter” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Fallout Shelter 1.14.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fallout Shelter 1.14.15 hile apk : oyun içindeki tüm maddi ve harcanabilir ögeler sınırsızdır kullandıkça artar.

Fallout Shelter 1.14.15 lunchbox hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi lunchbox harcayabilirsiniz asla azalmaz. (hileyi kullanabilmek için en az 1 tane lunchbox kazanmış olmanız gereklidir)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.