Fancade v1.8.9 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Fancade v1.8.9 Premium HİLELİ APK, kafa yoran ve zor oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Martin Magni üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçlarla – karakterlerle bulunduğunuz bölümde sizden istenilenler doğrultusunda görevleri tamamlamaktır. Fancade içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli, sınırsız elmas hileli, premium yani özel üye hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm aşamalarda oynayabilirsiniz. Yüzlerce aşama, farklı oyun modları, uğraştıran görevler ve dahası sizleri bekliyor. Fancade v1.8.9 sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Fancade Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

Fancade v1.8.9 MOD APK İNDİR – 18MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Fancade v1.8.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fancade 1.8.9 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

Fancade 1.8.9 elmas hile apk : oyunda gerçek parayla satın alma bölümünden istediğiniz elmas miktarının fiyat butonuna basmanız yeterlidir, elmas eklenecektir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Fancade 1.8.9 premium hile apk : oyuna premium yani vip üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.