Farming Simulator 20 v0.0.0.80 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Farming Simulator 20 v0.0.0.80 PARA HİLELİ APK, işletme, simülasyon ve çiftlik yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GIANTS Software stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çiftlik araçlarıyla bulunduğunuz kasabada topraklarınızı ekip – biçmek, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Farming Simulator 20 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz aracı satın alabilir, çiftliğiniz de tüm işleri kolayca yapabilirsiniz. Geniş oyun alanı, farklı modellerde araçlar, hayvanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Farming Simulator 20 v0.0.0.80 sürümünde Kverneland iXter B18, Kverneland iXtrack T4 araçları eklenmiş olup hatalar için düzeltme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farming Simulator 20 Play Store’da 60.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 üstü ve arm64-v8a (64-bit) destekli işlemciye, 3-4GB boş hafıza alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz. Telefonunuzun – tabletinizin işlemcisi uygun değilse Android 7-8-9-10 olması bir şey ifade etmiyor APK kurulmaz. Her şey uygun ancak genede kurulmuyorsa cihazınızı değiştirin veya yapımcı firmaya yazın, çözüm sunabileceğim bir problem değildir.

Hile hakkında : oyun içindeki araçların satın alım fiyatları “0” sıfırdır.

[HİLELİ] Farming Simulator 20 v0.0.0.80 MOD APK İNDİR – 680MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Farming Simulator 20 v0.0.0.80 FULL APK İNDİR – 680MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Farming Simulator 20 v0.0.0.80 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 20 0.0.0.80 para hile apk : oyun içindeki araçların satın alım fiyatı “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.