Fate/Grand Order Apk Sınırsız Para Mod 2.25.2 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Fate/Grand Order Apk Sınırsız Para Mod 2.25.2 İndir

Kader Büyük Düzeni dünyasına Chaldea’ya girme zamanı başladı. Emrindeki çeşitli hizmetkarları kontrol et ve dünyanın geleceğini korumak için savaş. Devam etmek için Android için Fate/Grand Order Apk indirin. Oyuna başlamak sizi eşsiz hikayeyle tanıştıracak. Başlamak için cinsiyetinizi ve adınızı seçmeniz gerekecek.

Her hikaye ritmi bir grafik roman tarzında anlatılıyor. Hikaye sırasında farklı sorulara değişen cevaplar seçebilirsiniz. Bu, oyun deneyiminize biraz kişilik katar. Hikaye çeşitli bölümlerde sunulacak. Bir hikaye görevine devam etmek için konumlarınıza gidin ve İleri’yi görüntüleyen simgeyi seçin. Hikayeniz bu noktadan itibaren gelişmeye başlayacak… Şimdi, gerçek oyun yönüne girerken – Fate Grand Order Apk (FGO), masaya stratejik sıra tabanlı RPG öğeleri getiriyor. Saldırılarınızı kullanmak için size beş farklı karttan oluşan bir seçim verilir.

Her kart, görüntülenen bir karakterin resmine sahiptir. Karaktere bağlı olarak, bu dizide kimin saldıracağını belirleyecektir. Yine de, seçimden sadece üç kart seçebilirsiniz. Ya her karakteriniz için bir tane ya da aynı türden birden fazla kart.

Ancak aynı türden üç kart seçmek Cesur Zinciri serbest bırakacaktır. Burası, tekil karakterinizin üç saldırıyı ve büyük hasar vermek için bir ek saldırıyı serbest bırakacağı yerdir. Ayrıca, aynı renkteki üç kartın seçilmesi, ilgili renkten özel bir birleşik efekti etkinleştirecektir:

Yeşil: Hızlı Zincir – (Kritik Oran YUKARI) Bir sonraki turunuzun Kritik Oranını artırır
Kırmızı: Buster Chain – (Saldırı YUKARI) Bu kombo etkinleştirildiğinde saldırı gücünü artırır.
Blue: Arts Chain – (NP Gauge UP) Noble Phantasm’ı etkinleştirmek için kullanılan NP Gauge’u artırır.
kader-büyük-sipariş-ingiliz-apk-son-sürüm
Noble Phantasm: Bir hizmetçinin NP Gauge’u %100’e ulaştığında, Noble Phantasm kartının kilidini açacaksınız. Bu hareketler, yıkıcı yetenekleri ortaya çıkarmak için bazı güzel animasyonlar ve efektlerle gösterilecek. Daha fazla hileli oyun için Hileli Oyun İndir adresimizi ziyaret edin.

İlk olarak, Fate Grand Order’ın grafikleri ve görselleri harika. Oyun kendini benzersiz bir 2D sanat tarzında sunuyor. Her hizmetçinin animasyonları da pürüzsüz ve doğal bir his veriyor. Bunun dışında – hikayeyi oynarken bazı güzel karakter çizimleriyle karşılaşacaksınız. Oyunun her karakteri, muhteşem anime sanat tarzlarında çizilir ve işlenir.

  • Fate/Grand Order Apk Sınırsız Para Mod 2.25.2 İndir Oyun Hilesi
  • +Mod Menü
  • +Yüksek Hasar
  • +Reklamsız

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.