First Strike v4.0.2 MOD APK – Kilitler Açık

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

First Strike v4.0.2 Kilitler Açık APK, savaş, strateji ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Blindflug Studios AG stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz ülkeyi, düşmanlarınıza karşı savunmak ve sınırlarınızı koruyup – genişletmektir. First Strike içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm ülke ve silahların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilir, işgaller yapabilirsiniz. Tehlikeli silahlar, ardı – arkası kesilmeyen düşman saldırıları, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. First Strike v4.0.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. First Strike Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyundaki tüm silahların – ülkelerin kilidi açıktır.

First Strike v4.0.2 MOD APK İNDİR – 92MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

First Strike v4.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

First Strike 4.0.2 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahları kilidi açıktır.

First Strike 4.0.2 ülke hile apk : oyun içindeki tüm ülkelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.