Fishdom APK Sınırsız Para Mod 6.23.0 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Fishdom APK Sınırsız Para Mod 6.23.0 İndir

Biraz zaman öldürmenin kolay bir yolunu arıyorsanız, o zaman 3’lü eşleştirme bulmaca oyunları can sıkıntınızı çözmek için nihai bağımlılık yapan çözümdür. 3’lü eşleştirme oyunlarının basit ama heyecan verici mekaniği, anında bağımlısı olmanızı sağlar. Fishdom APK Sınırsız Para Mod 6.23.0 İndir ve oynamaya başlayın.

Fishdom, saygın geliştiriciler Playrix’in en yeni oyunlarından biridir. Oyun, Jewel Quest gibi oyunlarla aynı 3’lü eşleştirme dinamiklerini takip ediyor, ancak işleri biraz renklendirmek için eğlenceli bir balık unsuru ekliyor. Tahtayı hızlı ve verimli bir şekilde temizlemek için para kazanırsınız ve ardından bu parayı konuşan balık arkadaşlarınız için en iyi akvaryumu inşa etmek için harcayabilirsiniz.

Akvaryumunuz için balık satın alın ve sonra oynamaları için süsler ve oyuncaklar satın alın. Balık arkadaşlarınızla etkileşime geçebilir ve onlarla oyun oynayabilir, onların moralini yüksek tutabilirsiniz. Sadece onları yemeyin – unutmayın: balıklar arkadaştır, yemek değil!

Akvaryumunuzu temiz ve düzenli tuttuğunuzdan emin olun, aksi takdirde balıklarınız bunalıma girer. Kimse o sevimli küçük balığı çaresizlik çukurlarında görmek istemez.

Herhangi bir oyunu ilk kez oynayacaksanız, sizi erken aşamalarda kurmak için bazı ipuçları almanıza yardımcı olacaktır. 3’lü eşleştirme oyunları söz konusu olduğunda, temel bilgilere zaten aşina olduğunuzdan şüpheniz olmasın. Yine de, Fishdom apk oynarken iyi geçinmenize yardımcı olacak bazı püf noktaları.

Daima üçten fazla nesneyi bir araya getirmeyi hedefleyin – bu size bir bonus verecektir. Dört nesneyi eşleştirirseniz, diğer birkaç nesneyi patlatacak bir havai fişek alacaksınız. Beşi eşleştirirseniz, daha fazla hasar verecek bir bomba alacaksınız. Yedi nesneyi bir araya getirmeyi başarırsanız, tüm tahtanın neredeyse yarısını yok edecek bir savaş başlığı alırsınız. Tabii ki, bunlar çok nadirdir – ancak yine de, özellikle hareket tabanlı dönüşlerde elinizden gelenin en iyisini yapın.

Hileli Oyun İndir sitemizden daha çok hileli oyun indirmeniz mümkün. VALORANT Mobile APK Mod sürümünü indirin ve bilgisayardaki Riot Games valorant oyununu telefonda oynama keyfine ilk olarak siz varın.

  • Fishdom APK Sınırsız Para Mod 6.23.0 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.