Flight Simulator 2D v1.6.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Flight Simulator 2D v1.6.4 PARA HİLELİ APK, mini uçak simülasyon ve işletme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tsouchlos Brothers stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile havaalanları arasında uçuşlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Flight Simulator 2D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar, istediğiniz uçak ile tüm havaalanlarına uçabilirsiniz. Dünyanın farklı bölgeleri, farklı modellerde uçaklar, uzun süren uçuşlar ve dahası sizleri bekliyor. Flight Simulator 2D v1.6.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Flight Simulator 2D Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Flight Simulator 2D v1.6.4 MOD APK İNDİR – 46MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Flight Simulator 2D v1.6.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flight Simulator 2D 1.6.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Flight Simulator 2D 1.6.4 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm paketlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.