Flippy Knife v2.0.0 MOD APK – PARA / BIÇAK HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Flippy Knife v2.0.0 PARA HİLELİ APK, uğraştıran oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Beresnev Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bıçakları hedeflere fırlatmak, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Flippy Knife içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, birçok özel bıçağın kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz bıçakları kullanarak hedefleri vurabilirsiniz. Farklı oyun modları, özel tasarımlarda bıçaklar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Flippy Knife v2.0.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Flippy Knife Play Store’da 830.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Flippy Knife v2.0.0 MOD APK İNDİR – 58MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Flippy Knife v2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flippy Knife 2.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Flippy Knife 2.0.0 bıçak hile apk : oyun içindeki birçok bıçağın kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.