Football Manager 2022 Mobile v13.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Football Manager 2022 Mobile v13.1.2 FULL APK, takım yönetim, futbol ve strateji oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz takımı menajer karakterinizle yönetmek, transferler yapmak ve mali – teknik işlerle ilgilenmektir. Uzun süren maçlar, 25 farklı ülkeden 60 lig, kulübünüz için yapmanız gereken görevler ve dahası sizleri bekliyor. Hayalinizdeki kadroyu kurup maçlara çıkmak, başarılı bir yönetici olmak ve rakip takımın kalesine topları yollamak parmaklarınızın ucundadır. Football Manager 2022 Mobile v13.1.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Football Manager 2022 Mobile Play Store’da 89.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunda, futbolcu fotoğraflarının olduğu iç indirme bölümü sorunlu (indirmeden devam edin aksi halde oyun kapanır).

Football Manager 2022 Mobile v13.1.2 FULL APK İNDİR – 21MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

UYARI : Bu sürümde OBB dosyası değişti, yeniden indirmeniz şarttır.

Football Manager 2022 Mobile v13.1.2 OBB DATA İNDİR – 515MB

YEDEK OBB DATA

Gerçek isimli takım dosyaları

Takım dosyalarına 5 lig dahildir.

Türkiye, İspanya, İngiltere, Almanya, İtalya

 

Daha fazla takım dosyası için vaktim olursa sunmaya çalışacağım hocalarım. Dosyaların kullanımı için aşağıdaki kurulum bölümünü okumanız yeterlidir.

Kurulumu

Football Manager 2022 Mobile v13.1.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.sega.soccer.manager” ve Android/OBB klasörüne atalım.

Football Manager 2022 Mobile v13.1.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gerçek isimlerin bulunduğu takım kayıt dosyalarını kullanabilmek için kendi kariyerinizi oluşturun, takımınızı seçip oyuna giriş yaptıktan sonra 2.sıradaki kariyer yerine kaydedip çıkın.

Üst kısımdan istediğiniz takımın dosyasını indirip rardan çıkarın (rar içinden çıkan) “fm_save1.fms” dosyasını kopyalayın.

Cihaz ana dizininde bulunan “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save1.fms dosyasını ekleyin, daha önceden oynamışsanız fm_save1.fms içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin)

UYARI : Bazı Android 11 telefonlarda oyunu ilk defa açtığınızda klasör dizini seçmenizi isteyebilir, sizin oyuna ait takım dosyaların bulunduğu yer orasıdır, yani “seçtiğiniz klasör/Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” şeklindedir.

Oyuna giriş yapın, Kayıtlı Oyunu Aç butona basın açılan menüden androidoyunclub olanı seçip oyuna giriş yapın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.