Football Referee Simulator v2.24 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Football Referee Simulator v2.24 FULL APK, yönetim ve futbol oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Vladimir Plyashkun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz maçlarda hakem olmak, kararlarınız doğrultusunda yönetmek ve takımların düzenini sağlamaktır. Football Referee Simulator v2.24 sürümünde onlarca hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Sarı – kırmızı kart seçimleriniz, onlarca takım, uzun süren maçlar ve dahası sizleri bekliyor. Maçları dikkatli izlemeniz ve doğru seçimler yapmanız gerekiyor aksi halde kariyeriniz kötü yönde etkilenebilir. Hakemlik kariyerinizde yükselip büyük kulüplerin maçlarını yönetmek parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Football Referee Simulator Play Store’da 6.39TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Football Referee Simulator v2.24 FULL APK İNDİR – 235MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Football Referee Simulator v2.24 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.