Forward Assault v1.2026 MOD APK – RADAR HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Forward Assault v1.2026 RADAR HİLELİ APK, aksiyon, silahlı çatışma ve aksiyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Blayze Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz haritada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Forward Assault içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani radar hileli olarak sunuyorum bu sayede mini harita üzerinden düşmanlarınızı görebilir, saldırı ve savunma konusunda daima önde olabilirsiniz. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Forward Assault v1.2026 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. FWD Assault Play Store’da 350.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Forward Assault v1.2026 MOD APK İNDİR – 353MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Forward Assault v1.2026 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forward Assault 1.2026 radar hile apk : oyun içinde mini haritada düşmanlarınızı görebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.