Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.16.3 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.16.3 PARA HİLELİ APK, futbol ve takım yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını BLSoftware stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz futbol kulübünü başarılı bir şekilde yönetmek, transferler yapmak ve rakip takımları yenmektir. Futbol Temsilcisi içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, değerli futbolcuları takımınıza transfer edebilirsiniz. Kulübünüze ait tesisler, teknik – mali işler, yapmanız gereken transferler ve dahası sizleri bekliyor. Futbol Temsilcisi (Football Agent) v1.16.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Football Agent Play Store’da 3.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

[HİLELİ] Futbol Temsilcisi v1.16.3 MOD APK İNDİR – 30MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Futbol Temsilcisi v1.16.3 FULL APK İNDİR – 30MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Futbol Temsilcisi 1.16.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Futbol Temsilcisi 1.16.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.