Gangs Town Story v0.17.2b MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Gangs Town Story v0.17.2b PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Avega Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehirde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve şehri yönetmektir. Gangs Town Story içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları – ekipmanları ve arabaları satın alabilirsiniz. Farklı ekipmanlar – silahlar, geniş şehir ortamı, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Gangs Town Story v0.17.2b sürümünde yeni görevler, eşyalar eklenmiş olup hata için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gangs Town Story Play Store’da 32.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi para ve altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeterli olur.

Gangs Town Story v0.17.2b MOD APK İNDİR – 926MB

YEDEK LİNK

Kurulumu

Gangs Town Story v0.17.2b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gangs Town Story 0.17.2b para hile apk : oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Gangs Town Story 0.17.2b altın hile apk : oyunda istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.