Gardenscapes v6.0.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Gardenscapes v6.0.2 YILDIZ HİLELİ APK, bulmaca, dekorasyon ve eşleme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playrix stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınınız sahibi olduğunuz bahçede Austin adındaki karakterle tamir – dekorasyon işlerini yapmak, daha güzel bir hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Gardenscapes New Acres içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Arkadaşlarınız, farklı eşyalar, mini oyunlar ve dahası sizleri bekliyor. Gardenscapes v6.0.2 sürümünde yeni etkinlikler, bahçe bölümleri ve görevler eklenmiştir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Gardenscapes Play Store’da 11.150.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Gardenscapes v6.0.2 MOD APK İNDİR – 135MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Gardenscapes v6.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gardenscapes 6.0.2 para hile apk : oyun içindeki harcamalarınız fiyatı “0” sıfırdır.

Gardenscapes 6.0.2 yıldız hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi yıldız harcayabilirsiniz, eksi (-) değerlere düşer.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.