Getting Over It Apk Sınırsız Para Mod 1.9.4 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Getting Over It Apk Sınırsız Para Mod 1.9.4 İndir

İnanılmaz, basit grafiklere sahip bir oyun, ortalama grafikler sadece birkaç gün içinde on milyonlarca indirme ile dünya çapında bir ateş oluşturabilir. Bennett Foddy tarafından geliştirilen Get Over It Apk, engellenmiş bir oynanışa sahip ucube, eğlenceli ve esprili bir oyundur. İnanmayabilirsiniz ama Google’da “Getting Over It” aramasını deneyin, bu oyunla ilgili milyonlarca sonuç var.

Oyunu ilk denediğimde, süper çamurlu oynanışı için buna gülmek zorunda kalacağınıza ikna olmuştum. Çıplak bir adam olacaksın ve alt gövdeyi bir kavanoza hapsedeceksin. Sahip olduğun tek şey bir balyoz ve kaybettiği pantolonunu bulma yolculuğunda o balyozla dağa tırmanan bu adamı kontrol etmelisin.

Mizahın yanı sıra, Başlarken’in oynanışı da Flappy Bird olarak çekingenlik getiriyor. Oyunda sayısız arazi türü var ve onları geçmenize yardımcı olacak yalnızca bir çekiciniz var. Mümkün olduğunca ilerlemek için bu çekici yol boyunca dallar, uçurumlar gibi herhangi bir yüzeye bağlamanız gerekir. Basit deyin ama oynamaya çalışın, biraz dediğim gibi kolay değil.

Getting Over It Apk Oyunun zorluğunun nedeni, engellerin ve uçurumların tehlikeli ve dik olmasıdır. Akıllıca bir hareket taktiğiniz yoksa birkaç gün takılıp kalabilirsiniz. Sadece birkaç hata uçurumdan düşmenize ve en baştan geri tırmanmanıza neden olabilir. Bu, ister grafik ister karmaşık bir hikayeye sahip olsun, üzerinde saatler harcamanıza neden olacak.

İlk başta, PC ve Smartphone’da piyasaya sürüldüğünde, Başlarken Diğer oyunlar gibi popüler bir isme sahip değildi. Ancak dönüm noktası, dünyanın en popüler Youtuber’ı Pewdiepie’nin bu oyunu oynayan bir video kaydetmesiyle geldi. Ve bu oyunun neşesi ve zorluğu dünya çapında milyonlarca oyuncuya yayıldı. Faker, Huni, Pewdiepie gibi oyun dünyasındaki ünlü kişilerin de bu oyundaki görevi aşması saatler sürdü. Bir oyunun bu kadar hızlı ve büyük bir etki yaratma gücüne sahip olması nadirdir.

  • Getting Over It Apk Sınırsız Para Mod 1.9.4 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.