Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Gods Of Arena Strateji Oyunu v2.0.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Gods Of Arena Strateji Oyunu v2.0.13 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Gods Of Arena Strateji Oyunu v2.0.13 PARA HİLELİ APK, gladyatör savaş ve strateji oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Y8 firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Gods Of Arena Strateji Oyunu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz savaşçı, silah ve ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Zorlu rakipler, farklı yeteneklerde karakterler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Gods Of Arena Strateji Oyunu v2.0.13 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gods Of Arena Strateji Oyunu Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Gods Of Arena Strateji Oyunu v2.0.13 MOD APK İNDİR – 65MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Gods Of Arena Strateji Oyunu v2.0.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gods Of Arena Strateji Oyunu 2.0.13 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.