PREMIER — сериалы, фильмы, мультфильмы, ТВ онлайн

  • Ödeme
Çevrimiçi sinema - sinema, canlı yayın ve TNT, TNT4, Match Premier'den yayınlar.
4.4/5 oylar: 69,713
Gerçekleştirme
03.09.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

PREMIER, İnternet olmadan film izlemenin yanı sıra farklı cihazlarda çevrimiçi TV izlemenin yeni bir yoludur. Bu, maçların, canlı yayınların, hd filmlerin, filmlerin ve dizilerin olduğu çeşitli konulardaki TV kanallarına 24 saat erişimdir. Her yerde, her zaman mevcut olan özel içeriğe sahip çevrimiçi bir sinemadır. Uygulamayı açın ve çevrimiçi TV izleyin: haberler, çizgi filmler, büyük TV, diziler ve filmler.
PREMIER video platformunda sansasyonel dizi Dyatlov Pass’ı, psikolojik gerilim The Survival Game’i ve Rus sinemasının diğer hitlerini göreceksiniz: Ateş, Baba, DÜNYA! DOSTLUK! SAKIZ! “,” EPİDEMİ”. En iyi eğlence kanallarından dizi ve şov koleksiyonlarının keyfini çıkarın ve sinema dünyasının en yeni filmlerini ilk izleyen siz olun. Reklam yok ve mükemmel kalite!

PREMIER:
– tanınmış endüstri liderlerinden filmlerin ve TV dizilerinin ilk gösterimleri, tüm hitler tek bir yerde
– TNT, TNT4, TV3, Cuma online yayınları!
– büyük bir gişe rekorları kitaplığı – klasiklerden gişe rekorları kıranlara
– TV prömiyerleri ve yayın öncesi şovları, her zaman en iyi bölümleri izleyin
– iki spor aboneliği: “MATCH PREMIER” ve “SPORT” paketi. Maç TV, çevrimiçi futbol ve spor maçlarının heyecan verici yayınlarını istediğiniz zaman, yüksek kalitede ve reklamsız izleyin.

Bir abonelikle en fazla beş profil oluşturun – kendiniz, diğer yarınız, çocuklar için. Her birinin kendi tarama geçmişi, önerileri ve favorileri olacaktır. Çocuğun profilinin ayarlarında, kendisine uygun olanı izlemesi için çocuğun yaşını seçin: çizgi filmler, filmler. Herhangi bir profil bir pin kodu ile korunabilir. Film izlemek rahat ve kullanışlı olacaktır. TNT’yi çevrimiçi izleyin, prömiyerleri, çizgi filmleri ve diğer TV kanallarını eşleştirin ve her gün, gündüz ve gece keyfini çıkarın.
Çevrimiçi TV izleyin veya telefonunuza indirin ve İnternet olmadan film ve çizgi film izleyin. Premier herhangi bir cihazda açılabilir: TV, akıllı telefon, tablet veya set üstü kutu olabilir.

PREMIER abonelik bilgileri:
• Abonelik, Google Play hesabınıza bağlı karttan ödenir.
• Aboneliğinizi istediğiniz zaman, ancak abonelik süresinin bitiminden en geç 24 saat önce iptal edebilirsiniz.
• Otomatik yenileme etkinse, abonelik aynı dönem için otomatik olarak yenilenir.
• TV kanallarını çevrimiçi izlemenin maliyeti sadece 199 ruble / ay’dır.
İçeriğin bir kısmı herkese açıktır ve filmleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Online TV iyi kalitede ücretsiz olarak izlenebilir. Bölümde film ve diziler yer almaktadır.
TNT PREMIER uygulamasında her zevke uygun TV eğlencesi bulacaksınız. Film afişi, ilginç kanallar, yayınlar, tek bir film veya çizgi film seçmenize yardımcı olacaktır.
Seyahate çıkarken mobil TV’nizi yanınıza alabilir ve en sevdiğiniz TV programlarını İnternet olmadan izlemeye devam edebilirsiniz. Sinema farklı araçlarda mevcuttur. Özel içeriği istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz: bir cihazda izlemeye başlayın ve diğerinde devam edin.

Kullanıcı sözleşmesi: https://premier.one/info/tntp/agreement

Bir inceleme bırakmak, bir soru sormak veya bir fikir önermek istiyorsanız – bize feedback@premier.one adresinden yazın.

Yardım gerekli mi? help@premier.one adresine yazın

HABERLER

Не пропусти наш новый эксклюзивный сериал «Контакт» о вечном конфликте отцов и детей. В режиссёрском дебюте Евгения Стычкина герой Павла Майкова пытается любыми способами найти общий язык с дочерью — трудным подростком.

Тем, кто хочет посмеяться, представляем второй сезон народной комедии «Патриот».

А ещё мы улучшили дизайн главной страницы :)

Если хочешь задать вопрос — пиши на help@premier.one

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.