Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Grand Hotel Mania Apk Sınırsız Para Mod 1.19.0.8 İndir

Grand Hotel Mania Apk Sınırsız Para Mod 1.19.0.8 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Grand Hotel Mania Apk Sınırsız Para Mod 1.19.0.8 İndir

Yine harika bir otel simülasyon oyunu. Oyun otel yönetimi kategorisinde bulunmasına rağmen Grand Hotel Mania APK oynarken zamanınızı nasıl yönlendireceğinizi ayarlamalısınız. Otelinizin patronu olarak zengin olma konusunda istekliyseniz, bu oyunu indirmelisiniz.

Grand Hotel Mania Oyunu Hakkında

Grand Hotel Mania Apk yükleyin, otelinizi geliştirin ve onu misafirleriniz için vazgeçilmez bir yer haline getirin. Sadece bu kadar değil, aynı anda 5 yıldızlı bir otel şirketiniz ile bu piyasada kral olma fırsatına kaçırmayın.

Grand Hotel Mania Güncelleme

Otel patronları! Yeni güncellemede, yapımcı yeni bir sistemi tanıttı. Seviyeleri tamamlayarak Yükseltme Jetonları alacaksınız. 10 jeton topladıktan sonra, Takviyeler alacak ve bir sonraki levelde bu jetonları kullanabilirsiniz.

Her levelden sonra aldığınız toplam Güçlendirme sayısı artırıldı.

Grand Hotel Mania’nın Apk Mod  MOD özellikleri

  • Sınırsız Para: “0” jetonunuz olsa bile otelinizi yükseltebilirsiniz.
  • Sınırsız Kristaller: Bu oyunda çok fazla Kristaliniz var.

Grand Hotel Mania İndir

Basit, eğlenceli ve inanılmaz derecede bağımlılık yapıcı. Bu Grand Hotel Mania‘nın korona döneminde sizi baya eğlendireceğine eminim. Oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  • Grand Hotel Mania Apk Sınırsız Para Mod 1.19.0.8 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.