Grand Survival Ocean Adventure v2.5.5 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Grand Survival Ocean Adventure v2.5.5 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve sular üstünde geçen oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını supermetacore firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız sal üstünde yaşam alanınızı inşa etmek, düşmanlarınızla savaşmak ve adaları keşfetmektir. Grand Survival Ocean Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan silahların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yeni bölgeleri keşfedebilirsiniz. Tehlikeli köpek balıkları, craft sistemi, farklı ada ortamları ve dahası sizleri bekliyor. Grand Survival Ocean Adventure v2.5.5 sürümünde yeni eşyalar, düşmanlar, bölgeler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grand Survival Ocean Adventure Play Store’da 23.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : yüksek miktarda parayla başlarsınız, ayrıca kasanızda gerçek parayla satılan eşyalar vardır.

Grand Survival Ocean Adventure v2.5.5 MOD APK İNDİR – 163MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Grand Survival Ocean Adventure v2.5.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grand Survival Ocean Adventure 2.5.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Grand Survival Ocean Adventure 2.5.5 silah hile apk : oyuna gerçek parayla satılan silahlara sahip olarak başlarsınız ayrıca mail kısmında da teslim alabileceğiniz eşyalar vardır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.