Gravity Rider Zero v1.42.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Gravity Rider Zero v1.42.4 KİLİTLER AÇIK APK, motosiklet sürme ve parkur oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Vivid Games SA firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, engelleri aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Gravity Rider Zero içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm araçların, kaplamaların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bitiş çizgisine kolayca varabilirsiniz. Onlarca aşama, hızlı araçlar, aşılması güç tepeler ve dahası sizleri bekliyor. Gravity Rider Zero v1.42.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gravity Rider Zero Play Store’da 37.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde eğitim modu bittikten sonra tüm araç ve kaplamaların kilidi açılacaktır.

Gravity Rider Zero v1.42.4 MOD APK İNDİR – 60MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Gravity Rider Zero v1.42.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gravity Rider Zero 1.42.4 hile apk : oyun içindeki tüm araçların, kaplamaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.