Great Conqueror Rome v2.4.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Great Conqueror Rome v2.4.0 MADALYA HİLELİ APK, savaş, tarih ve strateji türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını EasyTech firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz devleti ve orduyu başarılı bir şekilde yönetmek, sınırlarınızı korumak ve işgaller yapmaktır. Great Conqueror Rome içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hileli, sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, tüm generallerin kilidini açıp, kolayca geliştirebilirsiniz. Dünyaca ünlü generaller, farklı yeteneklere sahip askerler, gerçek dönem haritaları ve dahası sizleri bekliyor. Great Conqueror Rome v2.4.0 sürümünde yeni oyun modu ve savaşlar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Great Conqueror Rome Play Store’da 28.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Great Conqueror Rome v2.4.0 MOD APK İNDİR – 111MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Great Conqueror Rome v2.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Great Conqueror Rome 2.4.0 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.

Great Conqueror Rome 2.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda para miktarına bakmanız yeterlidir.

Great Conqueror Rome 2.4.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.