Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.8.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.8.1 EŞYA HİLELİ APK, açık dünya, macera ve hayatta kalma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını KEFIR stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli dünyada düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kendi bölgenizi kurmak ve yaşamaya çalışmaktır. Grim Soul Dark Fantasy Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani bedava craft hileli, split hileli, tüm eşyaların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz eşyaları kolayca üretip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Detaylı craft sistemi, tehlikeli yaratıklar, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.8.1 sürümünde yeni görevler, etkinlikler ve canavarlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grim Soul Dark Fantasy Survival Play Store’da 545.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse, eski eşyanızı giyin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.8.1 MOD APK İNDİR – 372MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.7.2 para hile apk : artık para hilesi olmuyor.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.8.1 craft hile apk : oyun içinde eşyaları istediğiniz gibi craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.8.1 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içinde kullandınız ekipmanlar her zaman sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.8.1 split hile apk : oyun içinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.8.1 haritada hareket hile apk : oyunda etkinliklerin çıkmasını önlediği için kaldırdım, artık çalışmıyor.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.