Grimguard Tactics Fantasy RPG v0.8.5 MOD APK

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Grimguard Tactics Fantasy RPG v0.8.5 ELMAS HİLELİ APK, strateji, RPG ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Outerdawn Limited firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılarla düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Grimguard Tactics Fantasy RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı üstün olabilirsiniz. Farklı yeteneklerde karakterler, onlarca aşama, güçlü yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Grimguard Tactics Fantasy RPG v0.8.5 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grimguard Tactics Fantasy RPG Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda shop ve karakter paketi açtığınız yerde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Grimguard Tactics Fantasy RPG v0.8.5 MOD APK İNDİR – 150MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Grimguard Tactics Fantasy RPG v0.8.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grimguard Tactics Fantasy RPG 0.8.5 elmas hile apk : oyunda karakterler için kart paketi açarken ve shop kısmında istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.