Grow Castle v1.36.12 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Grow Castle v1.36.12 PARA HİLELİ APK, savaş ve savunma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RAON GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde düşman akınlarını durdurmak, kalenizi savunmak ve savaşçılarınızı geliştirmektir. Grow Castle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askeri birliklerinizi istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Aralıksız gelen düşman akınları, onlarca aşama, farklı yeteneklerde savaşçılar ve dahası sizleri bekliyor. Grow Castle v1.36.12 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grow Castle Play Store’da 440.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : para, elmas ve yetenek puanı harcadıkça artar.

Grow Castle v1.36.12 MOD APK İNDİR – 44MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Grow Castle v1.36.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grow Castle 1.36.12 para hile apk : oyunda paranız harcadıkça artar.

Grow Castle 1.36.12 elmas hile apk : oyunda elmas miktarınız harcadıkça artar.

Grow Castle 1.36.12 yetenek puanı hile apk : oyunda yetenek puanınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.