Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
GT Speed Club v1.14.15 MOD APK – PARA HİLELİ

GT Speed Club v1.14.15 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

GT Speed Club v1.14.15 PARA HİLELİ APK, yarış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Time Squared firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollarda rakiplerinizle yarışmak ve galip gelmektir. GT Speed Club içidne yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz aracı satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Hızlı rakipler, farklı araç modelleri, uzun yollar ve dahası sizleri bekliyor. GT Speed Club v1.14.15 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikler 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. GT: Speed Club – Drag Racing Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

GT Speed Club v1.14.15 MOD APK İNDİR – 223MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

GT Speed Club v1.14.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

GT Speed Club 1.14.15 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

GT Speed Club 1.14.15 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.