Head Basketball v3.3.5 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Head Basketball v3.3.5 PARA HİLELİ APK, basket ve koca kafalı karakterlerin oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını D&D Dream firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketçi ile maçlara çıkmak, rakibinizin potasına topları yollamak ve kazanmaktır. Head Basketball içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterler kullanıma açık, eşya ile başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinizi yenebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, güçlü rakipler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Head Basketball v3.3.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Head Basketball Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Head Basketball v3.3.5 MOD APK İNDİR – 77MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Head Basketball v3.3.5 OBB DATA İNDİR – 280MB

KURULUMU

Head Basketball v3.3.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dnddream.HeadBasketball” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Head Basketball v3.3.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Head Basketball 3.3.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.