Head Football LaLiga 2022 v7.1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Head Football LaLiga 2022 v7.1.7 PARA HİLELİ APK, futbol oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını La Liga Nacional de Fútbol Profesional firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz maçlarda rakibinizin kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. Head Football LaLiga 2022 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, futbolcunuzu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Zorlu rakipler, farklı takımlar, uzun süren maçlar ve dahası sizleri bekliyor. Head Football LaLiga 2022 v7.1.7 sürümünde 21/22 kış sezonu eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Head Football LaLiga 2022 Play Store’da 905.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde altın miktarınız sandık açtığınızda ve futbolcular için aksesuar satın aldığınızda artar. Artan altını ve sandıklardan çıkan parayı özel güç ve futbolcu geliştirmede kullanabilirsiniz.

Head Football LaLiga 2022 v7.1.7 MOD APK İNDİR – 68MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Head Football LaLiga 2022 v7.1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Head Football LaLiga 2022 7.1.7 altın hile apk : oyun içinde altın miktarınız sandık ve aksesuar satın aldıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.