Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 MOD APK – ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 ELMAS HİLELİ APK, piksel, macera ve RPG oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Panic Art firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz epik evrende düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kahramanınızı geliştirmektir. o Siege Pocket Edition içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı yeteneklere sahip karakterler, keşfetmeniz gereken karanlık dünya ve dahası sizleri bekliyor. Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Hero Siege Play Store’da 75.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 MOD APK İNDİR – 58MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 OBB DATA İNDİR – 533MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.panicartstudios.herosiege” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hero Siege Pocket Edition v5.6.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.