Reportar esta app

Açıklama

Highway Getaway v1.2.5 PARA HİLELİ APK, yoğun trafikte araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Vivid Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yollarda daima ileri doğru gitmek, polislerden kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Highway Getaway içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Uzun yollar, hızlı arabalar, peşinizden ayrılmayan polisler ve dahası sizleri bekliyor. Highway Getaway v1.2.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Highway Getaway Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda para ve elmas harcadıkça artar.

Highway Getaway v1.2.5 MOD APK İNDİR – 90MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Highway Getaway v1.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Highway Getaway 1.2.5 para hile apk : oyunda paranız harcadıkça artar.

Highway Getaway 1.2.5 elmas hile apk : oyunda elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.