Hill Climb Racing v1.54.0 MOD APK – Para / Elmas Hileli

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Hill Climb Racing v1.54.0 Para Hileli APK, zorlu yollarda araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Fingersoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçla bulunduğunuz zorlu yollarda tepeleri – çukurları aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Hill Climb Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaları satın alabilirsiniz. Detaylı geliştirme sistemi, farklı modellerde arabalar, uzun yollar ve dahası sizleri bekliyor. Hill Climb Racing v1.54.0 sürümünde yeni araç eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hill Climb Racing Play Store’da 10.520.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hill Climb Racing v1.54.0 MOD APK İNDİR – 62MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Hill Climb Racing v1.54.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hill Climb Racing 1.54.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hill Climb Racing 1.54.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Hill Climb Racing 1.54.0 boya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda boya miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.