Hitman Sniper The Shadows v0.12.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Hitman Sniper The Shadows v0.12.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SQUARE ENIX LTD stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerine suikast düzenlemek, puanları toplamak ve galip gelmektir. Hitman Sniper The Shadows içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınızı kolayca avlayabilirsiniz. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından rakipler, karmaşık çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor. Hitman Sniper The Shadows v0.12.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper The Shadows Play Store’da 2.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Hile hakkında : oyun içinde ilk atıştan sonra merminiz azalmaz.

Hitman Sniper The Shadows v0.12.0 MOD APK İNDİR – 753MB

YEDEK LİNK

Kurulumu

Hitman Sniper The Shadows v0.12.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper The Shadows 0.12.0 mermi hile apk : oyun içinde ilk atıştan sonra merminiz azalmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.