Home Design Makeover v4.3.4g MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Home Design Makeover v4.3.4g PARA HİLELİ APK, eşleme, bulmaca ve dekorasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Storm8 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz evlerde tamir – yeniden dekore işlerini yapmak, görevleri tamamlamak ve müşterilerinizi memnun etmektir. Home Design Makeover içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileil olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz eşyaları rahatça kullanabilirsiniz. Büyük evler, onlarca eşya, kafa yoran eşleme oyunları ve dahası sizleri bekliyor. Home Design Makeover v4.3.4g sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Home Design Makeover Play Store’da 170.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : her eşleme oyunu ardından yüksek miktarda para kazanırsınız, elmas harcadıkça artar.

Home Design Makeover v4.3.4g MOD APK İNDİR – 146MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Home Design Makeover v4.3.4g MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Home Design Makeover 4.3.4g para hile apk : oyun içinde her bölümden sonra yüksek miktarda para kazanırsınız.

Home Design Makeover 4.3.4g elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar..

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.