Homescapes v5.2.2 MOD APK – YILDIZ HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Homescapes v5.2.2 YILDIZ HİLELİ APK, dekorasyon ve eşleme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playrix Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz evde Austin isimli karakterinizle tamir işlerini yapmak ve yeni eşyalarla dekore etmektir. Homescapes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp evinizi rahatça dekore edebilirsiniz. Arkadaşlarınız, farklı eşyalar, mini oyunlar ve dahası sizleri bekliyor. Homescapes v5.2.2 sürümünde yeni etkinlikler ve eviniz için odalar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak sağlanabilmektedir. Homescapes Play Store’da 11.000.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Homescapes v5.2.2 MOD APK İNDİR – 143MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Homescapes v5.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Homescapes 5.2.2 yıldız hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi yıldız harcayabilirsiniz, eksi (-) değerlere düşer.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.